Domů » Péče o zdraví a krásu » Hubneme do plavek

Hubneme do plavek

Dub 29, 2017
6318 přečtení
Hubneme do plavek

Hubneme do plavek.

 

Doba slunce a dovolených je za dveřmi

Léto se pomalu, ale jistě blíží. Přichází čas slunečných dnů, koupání, dovolené a plavek. Máte potřebu shodit pár kilogramů a připravit vaši postavu na letní období? Nabízíme vám několik užitečných tipů, jak hubnout rychle a spolehlivě.

Cvičení

Nejlepším přítelem hubnutí je pohyb. Zde je nutno začít. Za absolutní minimum pohybu je považována svižná půlhodinová procházka alespoň 5x týdně. Přidáte-li další cvičení, tím lépe. Zeštíhlíte rychleji.

Pokud je nedostatek pohybu vaším problémem, pomůže vám kombinace zeleného čaje Organic Matcha a bylinného koncentrátu King Kong. Oba produkty posilují vůli a rozpohybují vaše tělo. Jejich další výhodou je výrazné urychlení spalování tuků.

Přejídání

Velice jednoduchá finta proti přejídání je vypít čtvrt hodiny před jídlem sklenici vody. Trápí-li vás chuť na sladké, pomůže vám Hawaii Spirulina tabs. Ta zároveň řeší i další aspekt přejídání. Totiž někdy ve stravě chybí pro tělo důležité nutriční látky. To nás nutí jíst více a více v naději, že s dalšími sousty získáme potřebnou výživu. Hawaii Spirulina tabs je bohatým zdrojem vitamínů, minerálů, aminokyselin a také obsahuje bílkoviny potřebné pro budování svalů.

Problematické partie

K odstranění tuku z problematických partii je nutné provádět speciálně na ně zaměřené cvičení. Po něm naneste na procvičovanou oblast Krém Ruticelit. Zlepší prokrvení v dané oblasti, zacílí spalovaní tuků a také pomůže odvést kyselinu mléčnou ze svalů.

Výrazná nadváha

Při nadváze 15 kg a více je výborný následující postup. Nejprve je třeba vyčistit tělo, spravit trávení a nastartovat metabolismus. K tomu vám poslouží trojice Regalen, Cytosan a Probiosan Inovum caps. Teprve po této kůře se zaměřte na hubnutí samotné. Ohromně tím zvýšíte vaši šanci na úspěch.

Foto: Pixabay Video: You Tube

 

Vložit komentář