Pokládáme otázky a hledáme na ně odpovědi

Co se dá udělat pro to, aby byl člověk zdravější a šťastnější?

Co všechno můžeme v našich životech vylepšit? Na co máme bezprostřední vliv a kde jsou hranice našich možností?

Jaké metody a postupy fungují a přinášejí užitek?

Takové a další podobné otázky nám vrtají hlavou. Baví nás pátrat po odpovědích, hledat nové informace, techniky a způsoby svépomoci a prakticky zkoušet jejich aplikace a fungování. Na tomto blogu Vás zveme ke společné cestě za poznáním. Havajský psycholog Serge Kahili King říká: „Naši životní pouť můžeme absolvovat s kopáním a křikem nebo se zpěvem a tancem.“. Přejeme Vám, aby ve Vašich životech bylo více toho zpěvu a tance.

Pracujeme v Klubu Energy Tábor

Klub Energy Tábor zastupuje v osobě Radky Sekyrové českou společnost Energy Czech Repulic a.s., která od roku 1995 produkuje kvalitní výrobky pro zdraví, přírodní kosmetiku a také přírodní veterinární produkty. V rámci naší práce pečujeme o zákazníky spotřebitelského Klubu Energy a zároveň zásobujeme lékaře a veterinární lékaře, terapeuty, maséry, lékárny, obchody i eshopy.

Prakticky to znamená, že naskladňujeme a vyskladňujeme zboží, obsluhujeme za kasou, balíme balíky, kontrolujeme data spotřeby, odpovídáme na zdravotní dotazy osobně, mailem i telefonem. A pořád se učíme. (A zdá se, že to nebude mít konce.) Víceméně všichni děláme všechno. Přesto u následujících miniprofilů zmíníme určité oblasti činnosti.

Krátké představení

Radka Sekyrová
 
vedoucí Klubu Energy Tábor, blog
 
Narozena ve znamení Blíženců.

Kristina Koudelková

kosmetika, Facebook, blog

Narozena ve znamení Střelce.

Bc. Michaela Truhlářová

veterina, Facebook, blog

Narozena ve znamení Panny.

Alan Truhlář

měření EAV, eshop, blog

Narozen ve znamení Vodnáře.