Pexeso s obrázky zvířat pro děti výměnou za kresbu

Pexeso je zábavná a oblíbená hra. Malí hráči si při ní procvičují paměť i soustředění. Děti mají velký postřeh a není vyjímkou, že to v pexesu často nandají i dospělému.

Máte ve svém okolí dítě v „pexesovém věku“? Pomozte mu získat pexeso s obrázky zvířat. Každá malá malířka i každý malý malíř dostanou tuto hru jako odměnu za nakreslení svého oblíbeného zvířátka nebo domácího mazlíčka.  Zvířat může být na obrázku i více – fantazii se meze nekladou.

Pexeso za obrázek

Pexeso za obrázek

 

Jak na to?

Kresba bude nejlepší na listu papíru formátu A4. Obrázek oskenujte a pošlete jako přílohu e-mailu na adresu blog-energy(zavináč)seznam.cz a zároveň Vás poprosíme o dodržení níže uvedených náležitostí u e-mailové zprávy. Pomůžete tak hladkému a rychlému odesílání pexes všem dětem. Děkujeme!

Velmi dobré bude i to, když malí kreslíři dají svému obrázku nějaké jméno, nějaký název.

Náležitosti při odesílání kresby

Adresa:
blog-energy(zavináč)seznam.cz
Předmět (název e-mailu):
Pexeso za obrázek
Příloha:
Oskenovaná kresba (nebo kresby, pokud bude malovat více dětí)
Zpráva (text):
Zde uveďte křestní jméno dítěte, jeho věk, město či obec a také název obrázku.

Dále napište přesnou adresu (prosíme včetně háčků a čárek) na kterou má být pexeso zasláno.

Hotovo.

Odeslání pexesa a zveřejnění obrázku

Pexeso Vám bude posláno během jednoho týdne. Vše je zdarma, jak pexeso samotné, tak jeho doprava. Kromě pexesa (u více dětí několika pexes) bude obálka obsahovat pouze krátký dopis s poděkováním za kresbu.

Obrázky dětí budou zveřejněny ve fotogaleriích zde na blogu. Budeme Vás informovat o přesném umístění v odpovědi na Váš e-mail. Zpracování zabere trochu, ale budeme se snažit být co nejrychlejší . Někdy odepíšeme s malým odstupem.

Galerie kreseb

Obrázky zvířátek 1

Těšíme se na výtvory Vašich ratolestí a přejeme Vám i jim příjemně strávené chvíle u pexesa!

Tým Blogu Klubu Energy Tábor